-
Urokliwa działka w Szczerbicach-cisza,zieleń i szybki dojazd
śląskie, rybnicki, Gaszowice, Szczerbice
Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej zielonej okolicy idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub jako inwestycja na przyszłość. Dzialka o powierzchni 1400 m2 w miejscowości Szczerbice. Położenie: - teren lekko pochyły - wymiary - ok. 29 x 48 m Plan zagospodarowania przestrzennego:...
Powierzchnia 1 400 m2 Cena za m2 150 PLN Cena 230 000 PLN 210 000 PLNTyp Działki budowlana Szczegóły -
Działka w spokojnym i urokliwym miejscu
śląskie, rybnicki, Gaszowice
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 682 m2 zlokalizowana w miejscowości Gaszowice. Atuty: - działka w cichym, ustronnym miejscu, - działka znajduje się przy drodze gminnej, - wokół cisza i spokój Położenie: - teren płaski, - wymiary - ok 22 x 30 m Prąd,...
Powierzchnia 682 m2 Cena za m2 183,28 PLN Cena 125 000 PLNTyp Działki - Szczegóły -
Działka w spokojnym miejscu
śląskie, wodzisławski, Radlin
Do sprzedania kwadratowa działka budowlana o powierzchni 841 m2 zlokalizowana w Biertułtowach. Atuty: - działka w cichym miejscu przy spokojnej drodze gminnej - media w drodze (woda, kanalizacja, gaz i prąd) Położenie: - teren lekko pochyły - wymiary - ok. 27 x 31 m Plan...
Powierzchnia 841 m2 Cena za m2 117,72 PLN Cena 99 000 PLNTyp Działki budowlana Szczegóły -
Duża działka w spokojnym miejscu
śląskie, wodzisławski, Wodzisław Śląski, Kokoszyce
Do sprzedaży działka o powierzchni 2084 m2 w kształcie prostokota zlokalizowana w Wodzisławiu Śląskim, obręb Kokoszyce przy ulicy Oraczy. W miejscowym planie zagospodarowania jest jako terenu zabudowy jednorodzinnej. Świetna lokalizacja.Okolica spokojna i cicha. Dane techniczne: - wymiary: ok. 33...
Powierzchnia 2 084 m2 Cena za m2 86,37 PLN Cena 180 000 PLNTyp Działki budowlana Szczegóły -
Duża działka z potencjałem w Radoszowach
śląskie, wodzisławski, Rydułtowy, Radoszowy
Na sprzedaż wyjątkowe działki o powierzchni łącznie 4037 m2 w atrakcyjnej lokalizacji Radoszowy ul.Radoszowska - idealne pod zabudowę kilku domów jednorodzinnych lub małego osiedla. W miejscowym planie zagospodarowania jest oznaczona symbolem: MNU - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej Dane...
Powierzchnia 4 037 m2 Cena za m2 111,22 PLN Cena 449 000 PLNTyp Działki budowlana Szczegóły -
Działki przemysłowe - idealne pod inwestycję
śląskie, rybnicki, Lyski, Sumina
Do sprzedaży dwie działki o powierzchni 3805 m2 oraz 5875 m2, zlokalizowane w Suminie. W miejscowym planie zagospodarowania działki są oznaczone symbolem P01 - zabudowa techniczno-produkcyjna, składy i magazyny; usługi jako funkcja uzupełniająca oraz Z03 - Przeznaczenie terenu: tereny otwarte, zieleń ; Ochronę...
Powierzchnia 9 680 m2 Cena za m2 25,83 PLN Cena 250 000 PLNTyp Działki - Szczegóły -
Urokliwa działka blisko lasu
śląskie, raciborski, Nędza, Szymocice
Do sprzedaży niepowtarzalna działka o powierzchni 676 m2, zlokalizowana w Szymocicach w bardzo niewielkiej odległości od Rud Raciborskich! Istnieje możliwość dokupienia działki, która znajduje się tuż obok. W miejscowym planie zagospodarowania jest oznaczona symbolem: RM - tereny zabudowy zagrodowej w gospodarstwach...
Powierzchnia 676 m2 Cena za m2 176,04 PLN Cena 135 000 PLN 119 000 PLNTyp Działki siedlisko Szczegóły -
Duża działka przemysłowa
śląskie, wodzisławski, Lubomia, Syrynia
Do sprzedaży działka budowlana 17 000 m2, zlokalizowana w Syryni. Działki znajdują się w spokojnym i cichym miejscu przy ulicy Raciborskiej, niedaleko DW936. Dane techniczne: Działka w kształcie trapezu - działka płaska Dostępne media: - prąd - w drodze - woda i kanalizacja - w...
Powierzchnia 16 858 m2 Cena za m2 112,71 PLN Cena 1 900 000 PLNTyp Działki przemysłowa Szczegóły -
Działka w zacisznym miejscu
śląskie, cieszyński, Dębowiec, Simoradz
Do sprzedaży urokliwa działka o powierzchni 1658 m2, zlokalizowana w miejscowości Simoradz przy ul. Uroczej w bardzo kameralnym miejscu. W miejscowym planie zagospodarowania jest oznaczona symbolem: MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka znajduje się 4 km od Skoczowa, 14 km od Ustronia.
Powierzchnia 1 658 m2 Cena za m2 120,02 PLN Cena 199 000 PLNTyp Działki budowlana Szczegóły -
Duża, prostokątna działka
śląskie, rybnicki, Jejkowice
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2292 m2 zlokalizowana w Jejkowicach. Atuty: - działka w cichym, ustronnym miejscu, - działka znajduje się przy drodze gminnej, Położenie: - teren płaski, - wymiary - ok. 25 x 90 m Prąd, wodociąg i gaz znajdują się w drodze...
Powierzchnia 2 292 m2 Cena za m2 117,80 PLN Cena 270 000 PLNTyp Działki budowlana Szczegóły -
Duża działka w spokojnym miejscu
śląskie, rybnicki, Gaszowice, Czernica
Do sprzedaży duża działka o powierzchni 3233 m2, zlokalizowana w Czernicy. W miejscowym planie zagospodarowania jest oznaczona symbolem: MN2 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej Dane techniczne: - wymiary: ok 70x48 m Dostępne media: - prąd - w drodze - woda - w działce
Powierzchnia 3 233 m2 Cena za m2 67,74 PLN Cena 249 000 PLN 219 000 PLNTyp Działki budowlana Szczegóły -
Duża działka pod zabudowę mieszkaniowo-usługową
śląskie, Rybnik, Ligota
Do sprzedaży działka budowlana 10 000 m2, zlokalizowana w Rybniku Ligocie. Działki znajdują się w spokojnym i cichym miejscu z dala od drogi głównej - Żorskiej. Dane techniczne: Działka w kształcie prostokąta - wymiary: ok 100 x 40 m - działka płaska Dostępne media: - prąd - przy drodze - woda - ok. 100 metrów w sąsiedniej działce -...
Powierzchnia 10 000 m2 Cena za m2 140 PLN Cena 1 400 000 PLNTyp Działki budowlana Szczegóły
Wyniki wyszukiwania: 12